B2B Content Specialist

Miejsce pracy: zdalnie lub Gdańsk

Realizowane zadania

  • udział w rozwoju oraz wdrażaniu strategii content marketingu B2B
  • prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych: Facebook, Linkedin, Youtube
  • tworzenie wysokiej jakości treści marketingowych
  • współtworzenie materiałów, w tym: landing page’y, e-booków, raportów, wideo – poradników, webinarów
  • organizacja pracy działu kreatywnego
  • ścisła współpraca z design teamem oraz tłumaczami/copywriterami (EN <> PL <> EN)

Nasze oczekiwania

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnej pozycji
  • samodzielność, inicjatywa, kreatywność i otwartość
  • „lekkie pióro” oraz znajomość zasad copywritingu B2B
  • branie odpowiedzialności za realizowane zadania – dostarczanie ich w wysokiej jakości i terminie
  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: filologia polska, filologia angielska, nauki ekonomiczne

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z Wordpress, Google Analytics, Hubspot
  • umiejętność mierzenia efektywności działań contentowych i proponowanie usprawnień

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • realny wpływ na rozwój organizacji
  • współpracę z kompetentnym, bardzo zgranym zespołem
  • udział w szkoleniach podwyższających kompetencje
  • umowę o pracę lub B2B
  • prywatną opiekę medyczną
  • piłkarzyki, pyszną kawę i owoce. 😊

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2018 poz. 1000)”.