Obecnie do naszego zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko

SCRUM MASTER

Miejsce pracy: Sopot/zdalnie

która będzie wspierała prace rozwojowe związane z systemem Clipperon, dostępnym w modelu SaaS.

Jeżeli:

  • lubisz koordynację pracy zespołu IT
  • współpracę z działem produktu
  • planowanie blacklogu

dołącz do naszego zespołu IT!

Realizowane zadania:

  • planowanie i koordynacja zadań w projektach przy wykorzystaniu technik Agile/Scrum
  • monitorowanie postępów prac w projektach
  • dbałość o efektywny przebieg procesu dostarczania rozwiązań
  • pielęgnacja backloga zadań
  • współpraca z CTO, PO, analitykiem
  • proponowanie usprawnień w procesie dostarczania rozwiązań.

Nasze oczekiwania:

  • min. 3 lata doświadczenia jako Scrum Master w projektach IT
  • bardzo dobra znajomość metodologii Agile/Scrum
  • umiejętność podejmowanie decyzji w oparciu o analizę przypadku
  • otwartość
  • doskonała komunikacja
  • asertywność
  • samodzielność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w projektach e-commerce.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • współpracę z kompetentnym i zaangażowanym zespołem
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • pomoc w rozwoju zawodowym, dostęp do książek, szkoleń
  • biuro w centrum Sopotu
  • napoje, owoce, piłkarzyki
  • realny i bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju systemu.

Dołącz do nas! Nethansa to szansa na nieustanny rozwój, obcowanie wśród pozytywnych ludzi i wyzwania, które z pasją będziesz podejmować.

Jeśli jesteś zainteresowany/na prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tej, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nethansa sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2018 poz. 1000)”.